LED svítilna pro cyklisty, do terénu, akce a na outdoor


Chodíte na hory, na noční akce, čundry? Jezdíte v noci na kole? To už je potřeba mít větší svítilnu, která dál dosvítí a vydrží déle svítit. Tužkový baterie koupíte úplně všude, takže i v horách nezůstanete bez šťávy. Jinak doporučuju nabíjecí baterie Sanyo Eneloop nebo Sanyo XX 2500, protože tyhle svítilny si zaslouží pořádný baterie. Také by se hodilo příslušenství, například pro stanování využijeme “svíčkovou koncovku”, která hezky rozprostře světlo po stanu nebo místnosti.
Fenix LD22 Premium S2

- malá kompaktní svítilna, má šest úrovní svícení, světelný tok je až 200 ANSI lumenů, v základním režimu vydrží až 110 hodin. Napájení zajišťují 2xAA baterie. Cena je cca 1600,- Kč. Případnou alternativou může být levnější model Fenix E25 (950,- Kč)

Olight T25 R5

- kvalitní svítilna napájená dvěma AA bateriemi. Výkon až 210 lumenů; velmi jednoduché ovládání. Je vhodná pro taktické i běžné domácí a outdoorové použití. Cena cca 1000,- Kč.


EagleTac P20A2 MKII U2

- je špičková ruční svítilna v nejnovější a nejvýkonnější verzi se světelným tokem až 291 ANSI lumenů. Jedná se tak o jednu z nejvýkonnějších svítilen na dvě tužkové AA baterie na světě. Cena by něměla přesáhnout 1600,- Kč

Olight S35 Baton

- vysoce výkonná ruční svítilna napájená ze tří AA baterií přináší výborný světelný tok až 380 lumenů. Příznivý poměr cena/výkon činí tuto svítilnu zajímavou pro všechny toužící po malé výkonné svítilně na tužkové baterie. Cena 1600,- Kč
Pro cyklisty doporučuju jako světlo na kolo použít svítilnu upnutou do lehkýho a strašně šikovnýho držáku na suchý zipy twofish cycleblock a to samý i na helmu twofish bikeblock (230 Kč).

Twofish bikeblock▲ Twofish bikeblock se svítilnou na helmě